18 nov 2022
Valmierieši atspēlē 18 punktu deficītu un valsts svētkos uzveic ''Pärnu Sadam''; Saleniekam 20 punkti un uzvaras grozs

18. novembrī cīņu ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas ietvaros aizvadīja ''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'', kas savā laukumā uzņēma ''Pärnu Sadam'' vienību. Sīvā cīņā tika izcīnīta uzvara mača galotnē ar 83:82.

Galvenais panākuma kaldinātājs šovakar bija Niks Salenieks, kura kontā ne vien 20 punkti (2p. 7/13, 3p. 2/6), bet arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un uzvaras grozs. 15 punktus (1p. 2/2, 2p. 2/4, 3p. 3/6) un divas atlēkušās bumbas vien 16 minūtēs tikmēr iekrāja Edgars Kaufmanis. Pa 12 punktiem guva arī komandas kapteinis Valters Vēveris un Tervels Beks.

Mača ievadu veiksmīgāk aizvadīja viesi, kuriem izdevās uz brīdi atrasties vadībā pat ar 18 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā valmierieši gan uzvarēja ar 31:14, visu deficītu izdzēšot. Spēles izskaņa bija līdzvērtīga - valmieriešiem bija minimāls deficīts, tomēr pēdējās sekundēs uzvaru ar lielisku caurgājienu un precīzu metienu no groza apakšas atnesa Salenieks.

''Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola'' - ''Pärnu Sadam'' 83:82 (13:29; 31:14; 19:21; 20:18)
Salenieks 20, Kaufmanis 15, Beks 12 (6 atl.b.), Vēveris 12, Vaičūns 8 (6 atl.b.), Makkāls 6 (8 atl.b.), Greitāns 6 (5 rez.p.), Gaks 4 (6 atl.b.), Elksnītis

Nākamā cīņa valmieriešiem paredzēta jau 26. novembra vakarā, kad Valmieras Olimpiskajā centrā viesosies ''Tartu Ülikool Maks & Moorits'' basketbolisti. Spēles sākums plkst. 19:00. Gaidīsim līdzjutējus klātienē, jo Valmiera mīl basketbolu!