24 okt 2023
Sīpoliņam 15 atlēkušās bumbas zaudējumā pret "Ventspils" komandu

Zaudējumu "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā (LIBL) šovakar piedzīvoja "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola". Komanda savā laukumā ar 74:92 piekāpās "Ventspils" vienībai. Maču klātienē vēroja 1358 līdzjutēju.

Spēles ievads bija pavisam neveiksmīgs. Par spīti neatlaidīgajam uzbrukumam, bumba ne par ko nevēlējās rast ceļu grozā. Tas ļāva viesiem veikt izrāvienu, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar pārliecinošu vadību - desmit punktu apmērā. Otrais ceturksnis bija svārstīgs, tomēr abas komandas tajā nospēlēja neizšķirti. Pēc puslaika deficīts nemainīgs.

Arī trešā ceturtdaļa bija līdzvērtīga. Lai gan "Ventspils" komanda to uzvarēja vien ar +1, ar to nebija gana, lai deficītu sadeldētu. Noslēdzošajā nogrieznī "Ventspils" palielināja apgriezienus, izcīnot uzvaru ar 17 punktu pārsvaru. Šoreiz komandai neizdevās atrast risinājumu pretinieku fantastiskajam uzbrukumam.

Rezultatīvākais valmierietis ar 14 punktiem nepilnās 19 minūtēs bija Haruns Zrno, bet produktīvākais - Guntis Sīpoliņš. Viņa kontā astoņi punkti un 15 atlēkušās bumbas. 12 punktus komandas bilancei pievienoja arī Pauls Miglinieks.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" - "Ventspils" 74:92 (14:24, 23:23, 22:23, 15:22)
Zrno 14, Miglinieks 12, Zelizņaks 10 (7 atl.b., 4 rez.p.), Elksnis 10 (4 rez.p.), Sīpoliņš 8 (15 atl.b.), Naits 8, Kaufmanis 7, Čerijs 5, Karlsons, Greitāns

Nākamā mājas spēle jau piektdien jeb 27. oktobrī, kad Valmieras Olimpiskajā centrā viesosies komanda "Ogre". Spēles sākums plkst, 19:00, ieeja no plkst. 18:00. Tiekamies klātienē, lai cīnītos par uzvaru kopā!