LBL
03 nov 2023
Neveiksmīgs spēles ievads liedz pacīnīties par uzvaru Tartu, Naitam 17+3+3+4

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" šovakar (3. novembrī) piedzīvoja zaudējumu "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas ietvaros, ar 71:93 atzīstot Tartu "Ülikool Maks & Moorits" pārākumu.

Valmieriešus pievīla spēles ievads. Sava laukuma priekšrocības Tartu nāca par labu, veicot pirmo izrāvienu jau mača sākumā. Ātri vien igauņu komanda panāca desmit punktu pārsvaru, taču mūsu spēlētāju neatlaidība ļāva deficītu samazināt līdz sešiem punktiem. Otrajā ceturtdaļā gan laukuma saimnieki izmantoja savas iespējas un teicami spēlējā aizsardzībā, palielinot savu pārsvaru līdz 14 punktiem.

Visu otro puslaiku mūsu vīri neatlaidīgi centās atspēlēties. Vairākkārt deficītu izdevās manāmi sadeldēt, tomēr Tartu atbildi parādā nepalika. Izskaņā sāpīgs zaudējums ar 22 punktu deficītu.

Rezultatīvākais no valmieriešiem šoreiz bija amerikāņu leģionārs Seneka Naits, kura kontā 17 punkti, trīs atlēkušās bumbas, tik pat daudz rezultatīvu piespēļu un četras pārtvertas bumbas. 16 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles tikmēr pievienoja Guntis Sīpoliņš. Produktivitāti demonstrēja arī Marošs Zelizņaks, kurš vien 16 nospēlētās minūtēs izcēlās ar 12 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" - Tartu "Ülikool Maks & Moorits" 71:93 (14:20, 15:23, 26:29, 16:21)
Naits 17 (4 pārtv.b.), Sīpoliņš 16 (7 atl.b.), Zelizņaks 12 (6 atl.b.), Zrno 11, Čerijs 6, Elksnis 4 (5 rez.p.), Karlsons 3 (5 rez.p.), Kaufmanis 2, Miglinieks, Greitāns, Katlaps, Tokovenko

Nākamā spēle paredzēta jau 7. novembrī un tā tiks aizvadīta savā laukumā. Valmieras Olimpiskajā centrā Eiropas Ziemeļu basketbola līgas (ENBL) ietvaros viesosies tituliem bagātākā Lielbritānijas komanda - Ņūkāslas "Eagles". Spēles sākums plkst. 19:00, ieeja no plkst. 18:00.