21 okt 2023
Miglinieks debitē, Greitāns atgriežas, Valmiera izbraukumā piekāpjas Igaunijas čempionei

Zaudējumu "Pafbet" Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas (LIBL) ietvaros šovakar (21. oktobrī) piedzīvoja "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola". Mūsu komanda izbraukumā ar 68:108 piekāpās Igaunijas čempionei Tallinas "Kalev/Cramo".

Mūsu spēlētājiem sanāca pavisam neveiksmīgs spēles ievads, kas uzreiz sarežģīja cīņu par uzvaru. Mājinieki prata izmantot sava laukuma priekšrocības un pēc pirmās ceturtdaļas atradās vadībā ar 11 punktu pārsvaru. Laukuma saimnieki savu pārsvaru turpināja audzēt arī mača turpinājumā. Valmierieši veiksmīgāk iesāka vien otro puslaiku, dodoties 7:0 izrāvienā, kas lika pretinieku galvenajam trenerim pieprasīt minūtes pārtraukumu. Šoreiz gan bija atlicis pārāk maz laika, lai sasmeltu izlieto ūdeni.

Rezultatīvākais no valmieriešiem šoreiz bija Guntis Sīpoliņš, kurš maču noslēdza ar 15 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām un trim rezultatīvām piespēlēm. Ar sešiem punktiem, divām atlēkušajām bumbām un trim rezultatīvām piespēlēm Valmieras kreklā tikmēr debitēja Pauls Gustavs Miglinieks. Atgriešanos laukumā pēc ilgāka laika un nopietna savainojuma tikmēr piedzīvoja Ričards Greitāns, kura kontā arī viens precīzs metiens no spēles.

Komandai tikmēr apslimšanas dēļ nepalīdzēja amerikāņu leģionārs Tejšons Čerijs. Izbraukumā līdzi nedevās arī jaunais Markuss Zvīnis. Abi spēlētāji gan, visticamāk, palīdzēs komandai jau nākamajā mačā.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" - Tallinas "Kalev/Cramo" 68:108 (13:24, 18:28, 19:23, 18:33)
Sīpoliņš 15 (5 atl.b.), Elksnis 12 (4 rez.p.), Zrno 12, Zelizņaks 10 (6 atl.b.), Naits 6 (5 atl.b.), Miglinieks 6, Kaufmanis 5, Greitāns 2, Karlsons, Tokovenko, Katlaps

Nākamā spēle mūsu puišiem būs principiāla un tiks aizvadīta savā laukumā. Valmieras Olimpiskajā centrā viesosies Sīpoliņa, Edmunda Elkšņa un Jāņa Kaufmaņa bijusī komanda - "Ventspils". Spēle jau otrdien jeb 24. oktobra vakarā - plkst. 19:00. Tiekamies klātienē, lai cīnītos par uzvaru kopā. Jūsu atbalsts mums ir nepieciešams!

Biļetes uz šo spēli var iegādāties ŠEIT.

Atgādināsim, ka biļetēm internetā netiek piemērota papildus komisijas maksa un tās nevajag izdrukāt. Tās var uzrādīt elektroniski pie ieejas. Visas internetā iegādātās biļetes piedalīsies izlozē, kuras rezultātā viens no biļešu īpašniekiem, pēc pirmās ceturtdaļas, tiks pie gardas pārsteiguma balvas no vietējā veikalu tīkla "Austris". Tiekamies klātienē!