VALMIERA GLASS VIA neizdodas pieveikt FK”Jelgava”

Sestdien, 15. septembrī uz MTC “Staicele” zālāja par uzvaras punktiem cīnījās VALMIERA GLASS VIA un FK “Jelgava”. 21. kārtas “SynotTip” virslīgas regulārā turnīra spēlē uzvaru guva jelgavnieki, pārspējot “mājiniekus” ar rezultātu 1:4.

Spēles sākumā vadības grožus uzņēmās VALMIERA GLASS VIA. Nokomplektētais sastāvs lika domāt, ka šī spēle pavisam noteikti nebūs vienmuļa valmieriešu līdzjutējiem – uz laukuma izgāja Artūrs Pallo, Valts un Alvis Jaunzemi, protams, arī zviedru leģionārs Eric Persson Gray, Kristers Lūsiņš. Arī rezerve pietiekami spēcīga – Rašids Brauns, Niks Savaļnieks.

Jau trešajā spēles minūtē VALMIERA GLASS VIA atklāja spēles rezultātu – pēc Valta Jaunzema piespēles vārtus guva Eric Ricardo Gray, kas, diemžēl, Valmieras līdzjutējiem bija kulminācijas punkts visas spēles garumā. Jaudīgo un kvalitatīvā Valmieras spēles sākuma uzbrukumu noslāpēja pirmais punkts FK “Jelgava” labā. Veikli izmantojot “mājinieku” kļūdu jelgavnieki līdzsvaroja spēles gaitu un uzņēmās iniciatīvu savā labā. Mačs bija bagāts asu emociju momentiem – spēle raksturojama kā samērā agresīviem momentiem bagāta, kas par ļaunu nāca valmieriešiem. Lai arī Valmieras spēlētāji parādīja arī cienīgus aizsardzības momentus un pretestību, tomēr ar rezultātu tas nevainagojās.

Arī otrais puslaiks neritēja tik veiksmīgi, kā būtu vēlams to aizvadīt. Spēles gaita kopumā bija lēna, novilcināta. Vēl viens trieciens VALMIERA GLASS VIA– sarkanās kartītes mājiens Artūra Pallo virzienā, kā rezultātā spēlētājiem nācās atrasties ne visai ērtās pozīcijās, kas apslāpēja iespēju parādīt labāku sniegumu. Noteicēji nemainīgi palika jelgavnieki, kas arī beigās parādījās uz tablo punktu 1:4 izteiksmē. Šoreiz Staiceles vide nelīdzēja mums iegūt pozitīvu rezultātu.