VALMIERA GLASS VIA un FK Jelgava viesosies Staicelē

“SynotTip” futbola virslīgas regulārā turnīra 21.kārtas spēli aizvadīsim pret FK “Jelgava”. Jau rīt, 15. septembrī, 16:00 dosimies uz Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centra “Staicele” laukuma, lai turpinātu cīnīties par turnīra tabulas punktiem.

Iepriekšējā VALMIERA GLASS VIA spēle norisinājās “Skonto” stadionā – cietām sakāvi pret jaunajiem turnīra tabulas līderiem “RIGA FC”. Pirmajā spēles puslaikā izcēlāmies ar entuziasma pilnu spēles garu – vairāki bīstami momenti pretinieku vārtu priekšā lika “RIGA FC” vārtsargam neatlaidīgi glābt situāciju. Savukārt otrajā puslaikā rīdzinieku atslābums vairs nebija manāms – uzņemoties iniciatīvu, nosakot spēles gaitas toni – mājinieki guva trīs vārtus.

Zaudējumu ar tieši tādu pašu punktu skaitu cieta arī FK “Jelgava” savā pēdējā mačā pret FK “Metta/Latvijas Universitāte”. Attiecīgi – pēc šīs spēles FK “Metta/Latvijas Universitāte” pietuvojās jelgavniekiem turnīra tabulā – Metta šobrīd atpaliek tikai par vienu punktu no ne visai drošā pozīcijā esošās FK “Jelgava” komandas, kas atrodas 6. vietā.

Pēdējā spēle, ko aizvadījām ar gaidāmajiem sāncenšiem FK “Jelgava” – zaudējām ar rezultātu 3:2. Pirmais puslaiks labvēlīgs bija tieši VALMIERA GLASS VIA. Jaunā trenera Mikola Trubačova vadībā izrādījām atzīstamu sniegumu. Rezultātu atklāja jelgavnieki, taču izlīdzināt mūsu komandas labā to izdevās Antam Bakmazam. Cīnpilnas vēsmas nesa otrais puslaiks, kurā jelgavnieki vairākas reizes veica spēlētāju maiņu, lai nodrošinātu spēcīgu pretestību. Par spīti pretinieku centieniem – vārtus mūsu labā guva Alvis Jaunzems. FK “Jelgava” gan to tā neatstāja – spēles otrajā daļā tika gūtu vēl divi vārti, kas mums no spēles viesu lomā lika atgriezties mājās bez punktiem.

Turnīra tabulā, nemainīgi, atrodamies pēdējā vietā. Un tik pat nemainīgi, lai saglabātu pozīciju “SynotTip” futbola virslīgā – mums nāksies neatslābt, lai vairotu punktu skaitu turnīra tabulā.