Foto: Jānis Līgats

“VALMIERA GLASS VIA” spēkosies ar “RIGA” FC

“SynotTip” virslīgas regulārā turnīra 20. kārtas spēli valmierieši aizvadīs viesu lomā, par punktiem cīnoties pret “RIGA” FC. Komandas tiksies “Skonto” stadionā, spēles norise gaidāma zīmīgā datumā – 1.septembrī, 17:00.

Iepriekšējās sastapšanās reizes ar gaidāmajiem pretiniekiem “VALMIERA GLASS/VIA” nav bijušas veiksmīgas. Pēdējā spēlē “RIGA” FC savu pārākumu pierādīja Valmierā, gūstot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 0:2. Pretinieki stingi diktēja spēles gaitu un, lai arī Valmieriešiem bija divas nopietnas iespējas mainīt savu rezultātu punktu izteiksmē – līdz galam tomēr tas neizdevās. Tomēr spēle zīmīga ar to, ka pirmais iznāciens uz virslīgas līmeņa spēles laukuma šis bija Mārim Barkovskim un Egilam Arturam Nazarovam.

Iepriekšējo spēli “VALMIERA GLASS VIA” arī apmeklēja viesos, cīnoties pret tuvāko turnīra tabulas sāncensi – “Metta/Latvijas Universitāte”. Emocijām bagātā un intrigas pilnā spēlē neizdevās gūt pārākumu – zaudējām ar rezultātu 1:2, lai arī bijām pavisam tuvu rezultāta izlīdzināšanai – no vārtu guvuma šķīra vien tikai vārtu pārliktnis. Bumbu Valmieras labā raidīja vārtos un spēles rezultātu atklāja Persson Gray. Spēle arī bija ārkārtīgi bagāta ar dzeltenās krāsas kartītēm.

Savukārt “RIGA” FC savu pēdējo maču noturēja pret “Liepāja/Mogo”. Ar rezultātu 1:0 komanda pārspēja liepājniekus. Līdz šai spēlei “RIGA” FC bija uzvarējuši visus sāncenšus un šis mačs statistiku tikai papildināja.

Turnīra tabulas dati šobrīd vēsta sekojošo: “VALMIERA GLASS VIA” ierindojas saraksta astotajā vietā ar diviem punktiem – “RIGA” FC – otrajā vietā, panākot tabulas līderus “RFS” ar 43 punktiem.

Seko līdzi tam, kā mēs centīsimies izrādīt cienīgu pretestību spēcīgajam sāncensim jau rīt – klātienē “Skonto” stadionā vai arī “Best4Sport” Extra kanālā, “Lattelecom” lietotnē “Shortcut”.