Foto:Jānis Līgats

“VALMIERA GLASS VIA” viesos aizvadīs spēli pret FK“Metta/Latvijas Universitāte”

Sestdien, 25. augustā pulksten 19:00, “SynotTip” futbola virslīgas turnīra 19. kārtas spēli aizvadīs komandas “VALMIERA GLASS VIA” un “FK Metta/Latvijas Universitāte”. Klātienē notikumam iespējams būs sekot līdzi “Daugavas stadionā”, taču virtuāli to varēs vērot “Best4SportExtra” kanāla tiešraidē, izmantojot “Shortcut” aplikāciju.

Iepriekšējo spēli “VALMIERA GLASS VIA” aizvadīja mājās – Valmierā, spēkojoties ar turnīra tabulas augšgalā esošo “RFS”. Neparedzamā un entuziasma caurstrāvotā spēlē valmierieši piekāpās pretiniekam, tomēr atzīstama bija mājinieku neatlaidība – pirmajā puslaikā pieļautās kļūdas “VALMIERA GLASS VIA” steidza labot otrajā spēles daļā, panākot viena punkta deficītu – 2:3 un nosakot spēles toni. Lai arī “RFS” beigu beigās pierādīja meistarību un spēli noslēdza ar uzvaru un rezultātu tablo – 2:4, tomēr “Valmieras puiši” parādīja nezūdošu motivāciju un cienīgu pretestību līdz pēdējiem spēles momentiem. Vārtus mūsu labā guva Gatis Kalniņš un Alvis Jaunzems.

Savukārt, FK “Metta/Latvijas Universitāte” viesojās FK“Liepāja/Mogo” laukumā. “Metta” futbola līdzjutējiem sagādāja pārsteigumu, gūstot uzvaru pret liepājniekiem ar rezultātu 0:1. Vienīgos, bet svarīgos vārtus spēlē guva uzbrucējs Van Darme Hamon, kuram šie “SynotTip” futbola virslīgas turnīra ietvaros bija pirmie vārti.

Runājot par rīt gaidāmo “VALMIERA GLASS VIA” un FK “Metta/Latvijas Universitāte” dueli – gaidāmas spēcīgas cīņas vēsmas, jo abām komandām ir svarīgi iegūt punktus un izkļūt no turnīra tabulas lejas daļas. Komandas šosezon tikušās divas reizes, abas reizes noslēdzot spēli ar zīmīgiem, neizšķirtiem rezultātiem – 2:2 un 1:1. Pirmajā spēlē gaišāks rādījās Valmieras liktenis, tomēr pretinieki starpību atguva. Savukārt, otrajā spēlē šāds pats scenārijs, tikai apvērstās lomās atkārtojās, rezultātu līdzsvarojot “VALMIERA GLASS VIA” komandai. Interesanti, ka abu spēļu ietvaros – kopā skaitot, visu trīs pret Valmieru gūto vārtu autors “Metta” rindās bijis Tamirlan Dzhamalutdinov.

Spēles pret sīvāko sāncensi par izkļūšanu no pēdējām tabulas vietām bijušas asas.Tomēr savu pārākumu neviena no komandām pierādījusi vēl nav. Šobrīd “VALMIERA GLASS VIA” iepaliek “Metta” ar piecu punktu deficītu, kopvērtējumā gūstot 2 punktus.

Jau rīt vērosim to, kā abas komandas laukumā cīnīsies par uzvaru! Vai šoreiz kāda no komandām pierādīs pārākumu un “lauzīs” neizšķirto spēļu statistiku?