Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA izbraukumu spēļu sēriju noslēgs Liepājā

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti svētdien, 29. jūlijā, Liepājā aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 16. kārtas spēli, sacenšoties ar vietējo FK “Liepāja”/”Mogo”. Spēles sākums Liepājas “Daugavas” stadionā, pulksten 17:00 un to tiešraidē varēs vērot lietotnes “Shortcut” piedāvātajā bezmaksas kanālā “Best4Sport TV Extra”.

Abas komandas šajā sezonā savā starpā sacentušās divas reizes, abas reizes pārākiem esot liepājniekiem, uzvarot ar 0:4 un 0:2. Ja pirmajā spēlē Liepājas futbolistu labā ar trīs vārtiem izcēlās Artūrs Karašausks, tad otrajā spēlē liepājnieku bijušais kapteinis vārtus neguva, bet nu jau uzbrucējs karjeru turpina Kazahstānā. Divu spēļu laikā ar vārtu guvumiem izcēlušies arī Verners Apiņš, Ģirts Karlsons un Jānis Ikaunieks, taču valmierieši vēl aizvien nav pārspējuši Liepājas vārtsargus.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pēdējo spēli aizvadīja 22. jūlijā, viesojoties Ventspilī, kur ar 1:4 (1:3) piekāpās FK “Ventspils” futbolistiem. Vienīgos vārtus Valmieras futbolistu labā guva 16 gadus vecais Māris Barkovskis, kuram tie bija pirmie vārti “SynotTip” Virslīgā.

Savukārt FK “Liepāja”/”Mogo” pēdējo spēli aizvadīja 30. jūnijā, kad savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Spartaks” Jūrmala futbolistiem.

Liepājnieki ar 13 spēlēs izcīnītiem 25 punktiem ieņem kopvērtējuma piekto vietu, kamēr valmierieši ar 15 spēlēs izcīnītiem diviem punktiem turpina cīņu par izkļūšanu no kopvērtējuma astotās jeb pēdējās vietas.