Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA Jelgavā lūkos izcīnīt sezonas pirmo uzvaru

Svētdien, 15. jūlijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 14. kārtas spēli, viesojoties Zemgales Olimpiskā centra stadionā, kur sacentīsies ar vietējo FK “Jelgava”. Spēles sākums pulksten 13:00 un tās tiešraidi lietotnē “Shortcut” nodrošinās “Best4Sport TV Extra”.

Komandu pirmajā savstarpējā spēlē, kas arī norisinājās Zemgales Olimpiskā centra laukumā, pārāki ar 1:5 (0:3) bija jelgavnieki, kas uzvaru nodrošināja jau spēles pirmajā pusē, trīs reizes pārspējot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vārtsargu Kasparu Ribaku.

Pēdējo spēli veiksmīgāk aizvadījuši Jelgavas futbolisti, kas savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja septītajā vietā esošo FK “Metta”/Latvijas Universitāte. Savukārt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pēdējā spēlē uzņēma “Riga” FC futbolistus, kuriem piekāpās ar 0:2 (0:1).

Pēc aizvadītām 13 spēlēm abas komandas astoņu komandu konkurencē pārliecinoši ieņem vietas turnīra kopvērtējuma lejas galā. Sestajā vietā esošā FK “Jelgava” spējusi izcīnīt trīs uzvaras, pretiniekiem piekāpjoties astoņas reizes, kamēr Valmieras futbolisti, kas turpina cīņu par izkļūšanu no kopvērtējuma pēdējās vietas, pretiniekiem piekāpušies 11 reizes, divas reizes cīnoties neizšķirti.

Sezonas laikā kā Valmieras, tā arī Jelgavas futbolisti spējuši deviņas reizes pārspēt pretinieku vārtsargus, tomēr savus vārtus labāk spējuši nosargāt valmieriešu gaidāmie pretinieki, kas ielaiduši 17 vārtus jeb par 28 vārtiem mazāk kā valmierieši.