Neizdodas gūt vārtus pret Riga FC

Sestdien, 30. jūnijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā aizvadīja “SynotTip” futbola Virslīgas 13. kārtas spēli, kurā ar 0:2 (0:1) atzina “Riga” FC pārākumu.

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Bogdanovs, Kalniņš, Bankavs, Stīpnieks, Cipe, V. Jaunzems, Ērglis, A. Jaunzems, Bērziņš, Kramēns, Miķelsons.

Savainojumu dēļ spēlē nevarēja piedalīties Artūrs Pallo un pēdējā spēlē vārtus guvušais Musamba Sambao.

Lai arī spēles sākumā lielāka bumbas kontrole piederēja viesiem, pirmo bīstamo momentu izveidoja valmierieši, kad iespēja radās Gatim Kalniņam, taču pieredzējušais uzbrucējs bumbu sita garām vārtiem. Spēles 17. minūtē pēc stūra sitiena neveiksmīgi nospēlēja Valmieras futbolisti, kas nespēja izsist bumbu no sava soda laukuma, kā rezultātā bumba atleca pie rīdzinieku kapteiņa Vlodomira Bajenko, kurš netraucēts raidīja bumbu vārtos, panākot 0:1. Puslaika turpinājumā bīstamāk turpināja uzbrukt “Riga” futbolisti, bet mājiniekiem bīstamāko momentu neizmantoja Valts Jaunzems, kura raidīto sitienu viesu vārtsargs Roberts Ozols spēja atvairīt vien uz vārtu līnijas. Beidzoties spēles pirmajai pusei, rezultāts palika nemainīgs – 0:1.

Otrajā puslaikā savu debiju Virslīgā piedzīvoja 16 gadus vecais Māris Barkovskis, kurš spēles 56. minūtē nomainīja komandas kapteini Mārci Ērgli. Turpinājumā komandas ar bīstamiem momentiem neizcēlās, taču 63. minūtē savu otro brīdinājumu nopelnīja Ulvis Bērziņš, atstājot komandu mazākumā. 73. minūtē pēc stūra sitienu savus otros vārtus šajā spēlē guva viesu kapteinis Bajenko, iegūstot divu vārtu pārsvaru savai komandai. 83. minūtē debiju Virslīgā piedzīvoja arī 18 gadus vecais pussargs Egils Arturs Nazarovs, tomēr arī turpinājumā rezultāts palika nemainīgs, spēlei noslēdzoties ar 0:2.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Riga” FC 0:2 (0:1)

Vārti: Bajenko 17′, 75′

Brīdinājumi: Kalniņš, Bērziņš, Kramēns – Deivīss, Kovaļenko

Noraidījums: Bērziņš (otrais brīdinājums)

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Bogdanovs, Cipe, Kramēns, Bankavs (Sietinsons 90′), Miķelsons, Ērglis (Barkovskis 56′), Stīpnieks, Bērziņš, V.Jaunzems (Nazarovs 83′), A.Jaunzems, Kalniņš

“Riga” FC:  Ozols, Gabovs, Bojenko, Černomordijs, Kurakins, Jeņins, Kārkliņš (Čudars 87′) , Kovaļenko (Etoks 71′), Deivīss, Stuglis (Mickevičs 59′), Lemajičs