Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA savā laukumā uzņems Riga FC futbolistus

Sestdien, 30. jūnijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 13. kārtas spēli, kurā sacentīsies ar “Riga” FC. Spēles sākums pulksten 17:00.

Šajā sezonā krietni veiksmīgāk veicas rīdzniniekiem, kas ar trīspadsmit spēlēs izcīnītām astoņām uzvarām (25 punkti) ieņem kopvērtējuma otro vietu. “Riga FC” futbolisti gan aizvadījuši par spēli vairāk nekā tuvākie sekotāji – FK “Liepāja”/”Mogo” (24 punkti) un FK “Ventspils” (22 punkti). Tikmēr “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolistiem savā debijas sezonā pēc divpadsmit spēlēm vēl nav izdevies gūt panākumus, taču izcīnīti divi neizšķirti svarīgās spēlēs pret FK “Metta”/Latvijas Universitāte, kas komandai ļauj vēl pacīnīties par izkļūšanu no kopvērtējuma pēdējās vietas.

Abas komandas šajā sezonā aizvadījušas vienu savstarpējo spēli, kurā ar 1:6 (0:2) pārāki savā laukumā bija “Riga” FC futbolisti. Lai arī šīs spēles pirmais puslaiks tika zaudēts vien ar 0:2, otrajā puslaikā Rīgas futbolisti spēja gūt vēl četrus vārtus, neatstājot nekādas cerības valmieriešiem. Vienīgos vārtus “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” labā spēles noslēgumā guva komandas kapteinis Mārcis Ērglis.

Pēdējā spēlē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā ar 1:1 (0:1) cīnījās neizšķirti pret iepriekš minēto FK “Metta”/LU, bet “Riga” FC savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja “Spartaks” Jūrmala futbolistus. Kamēr “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvā labākie vārtu guvēji ar diviem gūtiem vārtiem ir Kristers Lūsiņš un Mārcis Ērglis, gaidāmo pretinieku rindās rezultatīvākais ar sešiem vārtu guvumiem ir serbu leģionārs Darko Lemajič, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem abu komandu pirmajā tikšanās reizē.