Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA svarīgā spēlē uzņems FK Metta/LU

Piektdien, 22. jūnijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 12. kārtas spēli, kurā sacentīsies ar FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolistiem. Spēles sākums Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā, pulksten 19:00.

Kā jau tas pirms šīs sezonas bija gaidāms, FK “Metta”/LU ir valmieriešu sīvākā konkurente par palikšanu Virslīgā. Kad komandas šajā sezonā aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, sacenšoties Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā, divreiz vadībā izvirzījās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti, taču mājiniekiem spēles noslēgumā izdevās izlīdzināt rezultātu, kā rezultātā spēle noslēdzās ar 2:2 (0:0).

Šobrīd abas komandas pārliecinoši atrodas “SynotTip” Virslīgas kopvērtējuma pēdējās divās vietās. Kamēr Valmieras futbolisti ar vienu punktu ir astotajā jeb pēdējā vietā, FK “Metta”/LU futbolisti ar trīs punktiem ieņem kopvērtējuma septīto vietu. Šo spēļu laikā ar astoņiem gūtiem vārtiem mazliet veiksmīgāka momentu realizācijā ir “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kas gaidāmos pretiniekus apsteidz ar vieniem gūtiem vārtiem, tomēr jāatzīmē, ka valmierieši šo spēļu laikā ielaiduši par 20 vārtiem vairāk.

Pirms gaidāmās spēles abas komandas piedzīvojušas vairākus bezvārtu zaudējumus pēc kārtas. Kamēr Valmieras futbolistiem nav izdevies gūt vārtus jau trīs spēles pēc kārtas, FK “Metta”/LU spēlētāji sausā palikuši divas spēles pēc kārtas. Pēdējā spēlē valmierieši izbraukumā ar 0:4 (0:1) atzina RFS pārākumu, bet gaidāmie pretinieki savā laukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās FK “Liepāja”/”Mogo” futbolistiem.