Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA jaunā trenera vadībā centīsies pārsteigt RFS

Sestdien, 16. jūnijā, “Valmiera Glass/Vidzdemes Augstskola” turpinās “SynotTip” futbola Virslīgas sezonu, izbraukumā sacenšoties ar RFS futbolistiem. Spēles sākums “NSB Arkādija” stadionā, pulksten 17:00.

Beidzoties Virslīgas 10. kārtai, kurā tika piedzīvots zaudējums ar 0:3 (0:2) pret “Spartaks” Jūrmala futbolistiem, atstādināts no komandas galvenā trenera pienākumiem tika Gatis Ērglis, kā arī viņa palīgs Normunds Zvejnieks. Kamēr abi treneri turpina darbu, strādājot ar dublieru un jauniešu komandām, par “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” galveno treneri kļuvis ukraiņu speciālists Nikolajs Trubačovs, kuram turpmāk asistēs viens no komandas līderiem – Gatis Kalniņš.

Jaunā trenera vadībā komanda bija devusies uz Igaunijas pilsētu Elvu, kur nedēļas garumā aizvadīja smagu treniņnometni, lai nostiprinātu spēlētāju fizisko sagatavotību. Treniņnometnes laikā komanda aizvadīja divas pārbaudes spēles, kurās ar 2:1 tika pārspēta vietējā FC “Elva”, bet ar 0:2 piedzīvots zaudējums pret “Spartaks” Jūrmala futbolistiem.

Sezonas pirmajās desmit spēlēs valmieriešiem vēl nav izcīnīt savu pirmo uzvaru “SynotTip” Virslīgā, vienīgo punktu izcīnot izbraukumā pret FK “Metta”/Latvijas Universitāte, kad abas komandas 28. aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā spēli noslēdza ar neizšķirtu 2:2. Ar izcīnīto punktu Valmieras futbolisti kopvērtējuma tabulā ieņem astoto jeb pēdējo vietu, savukārt RFS futbolisti ar desmit spēlēs izcīnītām astoņām uzvarām šobrīd ir pārliecinoši kopvērtējuma līderi.