Arī Jūrmalā neizdodas izcīnīt sezonas pirmo uzvaru

Sestdien, 26. maijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti aizvadīja “SynotTip” futbola Virslīgas 10. kārtas spēli, izbraukumā piekāpjoties “Spartaks” Jūrmala futbolistiem ar rezultātu 0:3 (0:2).

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Arnavs, Miķelsons, Ēglis, Mukuta, Bankavs, Cipe, Sambou, Pallo, Savaļnieks, V. Jaunzems, A. Jaunzems.

Spēles pirmajās astoņās minūtēs neviena no komandām neizveidoja bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, taču 9. minūtē valmieriešus no droša vārtu zaudējuma izglāba šīs spēles debitants – Masamba Sambou -, kurš spēja iztraucēt mājinieku uzbrucējam raidīt bumbu Valmieras futbolistu vārtos. Tas gan neliedza pēdējo divu sezonu čempioniem turpināt dominēt laukumā. 16. minūtē “Spartaks” futbolisti nopelnīja iespēju izpildīt stūra sitienu pie “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vārtiem, ko rezultatīvi izmantoja Artēmijs Malejevs, panākot 0:1. Pēc nepilnām 20 minūtēm mājinieku leģionāri izveidoja bīstamu pretuzbrukumu, kuru realizēja Jevgeņijs Kobzars, sitot tuvajā vārtu apakšējā stūrī no dažu metru attāluma. Spēles pirmajā pusē  komandas vārtus  vairs neguva, taču savainojumu pēc sadursmes ar Niku Savaļnieku guva jūrmalnieku vārtsargs Andrejs Pavlovs, kuru otrā puslaika sākumā nomainīja Jevgeņijs Nerugals.

Sākoties otrajam puslaikam, pēc valmieriešu kļūdām aizsardzībā momentus turpināja veidot mājienieki. Spēles 60. minūtē pirmais pie Elvja Arnava atsistās bumbas vārtu priekšā bija “Spartaks” uzbrucējs Aleksejs Višņakovs, kurš guva savus astotos vārtus sezonā, panākot savai komandai trīs vārtu pārsvaru. Tuvojoties puslaika noslēgumam, valmierieši sāka pārņemt iniciatīvu, 83. minūtē pēc stūra sitiena arī gūstot vārtus, taču tas netika ieskaitīts, jo tiesnesis fiksēja pārkāpumu pret mājinieku vārtsargu, kā rezultātā spēles rezultāts līdz pat beigām palika nemainīgs – 0:3.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Spartaks” Jūrmala 0:3 (0:2)

Vārti: Malejevs 16′ Kobzars 35′, Višņakovs 60′

Brīdinājumi: Ērglis – Ošs

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Cipe, Mukuta, Sambou, Miķelsons, Bankavs, Ērglis, Pallo (Bērziņš 81′), V.Jaunzems (Lūsiņš 66′), A.Jaunzems (Fjodorovs 82′), Savaļnieks

“Spartaks” Jūrmala: Pavlovs (Nerugals 46′), Freimanis, Ošs, Kosoričs, Šlampe, Struglis, Malejevs, Višņakovs, Dmitrijevs, Kobzars (Korzāns 71′), Svārups (Gauračs 46′)