Neizdodas atņemt punktus Jelgavai

Piektdien, 11. maijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” viesojās Jelgavā, kur aizvadīja “SynotTip” futbola Virslīgas 7. kārtas spēli, kurā ar 1:5 (0:3) piekāpās FK “Jelgava” vienībai.

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Ribaks, Cipe, Miķelsons, Savaļnieks, Ērglis, A. Jaunzems, Sietinsons, Bankavs, V. Jaunzems, Pallo, Fjodorovs.

Jau spēles sākumā mājinieki sāka veidot bīstamus momentus pie “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vārtiem, kas arī desmitajā minūtē deva rezultātu, jo rezultātu jelgavnieku labā atklāja Vladislavs Kozlovs. Jau pēc septiņām minūtēm Jelgavas futbolisti varēja dubultot pārsvaru, tomēr futbolistiem neizdevās dabūt bumbu pāri Kaspara Ribaka sargāto vārtu līnijai. Nākamo bīstamo momentu izveidoja valmierieši, kad spēles 26. minūtē Niks Savaļnieks, veiksmīgi nospēlējot ar galvu, raidīja bumbu nedaudz garām vārtiem. Jau 27. minūtē FK “Jelgava” futbolisti atbildēja ar bīstamu momentu, kuru rezultatīvi izmantoja Ņikita Koļajevs, panākot 0:2. 30 minūtē laukumu traumas dēļ nācās pamest Elmāram Sietinsonam, kuru laukumā nomainīja Alexandu Belevschi. Puslaika noslēgumā pēc stūra sitiena savus otros vārtus spēlē guva Koļajevs, pieliekot punktu pirmajam puslaikam.

Otrais puslaiks neiesākās ar bīstamiem momentiem, pirmajai bīstamībai izveidojoties vien spēles 58. minūtē, kad Valmieras futbolisti nopelnīja iespēju izpildīt tiešo brīvsitienu, ko prasmīgi izpildīja Mārcis Ērglis, samazinot vārtu starpību līdz diviem vārtiem. Jau pēc mirkļa Valtam Jaunzemam izdevās gūt vēl vienus vārtus valmieriešu labā, taču tie netika ieskaitīti, jo pussargs piespēles veikšanas brīdī atradās aizmugures stāvoklī. Spēles 60. minūtē pēc stūra sitiena teicami aizsardzībā nospēlēja Belevschi, izsitot bumbu, kura jau lidoja tukšos Ribaka sargātajos vārtos. Turpinājumā mājiniekiem izdevās gūt vēl divus vārtus, bet valmieriešu bīstamākais moments bija, kad pieredzējušais Gatis Kalniņš, kurš spēles 69. minūtē nomainīja Valtu Jaunzemu, raidīja bumbu pa jelgavnieku vārtu stabu, negūstot savus šīs sezonas pirmos vārtus.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – FK “Jelgava” 1:5 (0:3)

Vārti: Ērglis 58′ – Kozlovs 10′, Koļajevs 27, 42′, Kurtišs 73′ Siņeļņikovs 90’+2

Brīdinājumi: Savaļnieks – Siņeļņikovs

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Ribaks, Cipe, Sietiņsons (Belevšči 30′), Bankavs, Miķelsons, Fjodorovs (Lūsiņš 54′), Pallo, Ērglis, V.Jaunzems (Kalniņš 69′), A.Jaunzems, Savaļnieks

FK “Jelgava”: Krūmiņš, Grigarāvičs, Olberkis, Staļģis (Krušatins 90′), Gejs (Minkevičs 80′), Nakano, Rafaļskis, Siņeļņikovs, Lazdiņš, Kozlovs, Koļajevs (Kurtišs 65′)