Smags zaudējums Rīgā

Piektdien, 4. maijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Rīgā aizvadīja “SynotTip” futbola Virslīgas 6. kārtas spēli, kurā ar 1:6 (0:2) cieta sagrāvi pret “Riga” FC futbolistiem.

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Ribaks, Mukuta, Pallo, Ērglis, Cipe, Miķelsons, A. Jaunzems, V. Jaunzems, Savaļnieks, Kalniņš, Bankavs.

Spēle iesākās ar nepatīkamu momentu – vārtsargs Kaspars Ribaks cieta sadursmē un pārsita galvu, taču pēc mediķu palīdzības spēja turpināt spēli. Līdz pat pirmā puslaika beigām abas komandas nespēja gūt vārtus, tomēr 37. minūtē spēles rezultātu atklāja mājinieki, kad pēc “Riga” leģionāra Serhija Zahinailova sitiena bumbu aizskāra valmieriešu aizsargs Tjerī Mukuta, kā rezultātā rikošets pārspēja Kasparu Ribaku. Kompensācijas laika pirmajā minūtē valmierieši nospēlēja neveiksmīgi aizsardzībā, atstājot trīs mājinieku futbolistus vienatnē pret Ribaku, ko rezultatīvi izmantoja Darko Lemajič, panākot 0:2.

Otrais puslaiks “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolistiem izrādījās vēl neveiksmīgāks – 58. minūtē otros vārtus spēlē guva Lemajič, kuram pēc mirkļa ar vārtu guvumiem pievienojās Elvis Stuglis, Serhijs Zahinailovs un Antons Kurakins, panākot pat 0:6. Valmieras futbolisti gan nepadevās arī pie šāda rezultāta un 78. minūtē vārtus guva “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandas kapteinis Mārcis Ērglis, pieliekot punktu šai spēlei, kas beidzās ar rezultātu 1:6.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Riga” FC 1:6 (0:2)

Vārti: Ērglis 78′ – Zahinailovs 37`, 69`, Lemajičs 45+1`, 58`, Stuglis 65`, A. Kurakins 74`

Brīdinājumi: V. Jaunzems, Sietinsons

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Ribaks, Mukuta (Sietinsons 69`), Pallo, Ērglis, Cipe, Miķelsons, A. Jaunzems (Bērziņš 74`), V. Jaunzems, N. Savaļnieks, Kalniņš (Lūsiņš 63`), Bankavs

FC “Riga”:  Ozols, Zahinailovs (Vušurovičs 71`), Deivīss (Mickevičs 57`), Laizāns, Lemajičs, Bogdaškins (Čudars 59`), Vaščuks, Stuglis, Maslačs, Kārkliņš, A. Kurakins