Izbraukums iesākts ar neizšķirtu pret FK “Metta”/LU

Sestdien, 28. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” “SynotTip” futbola Virslīgas 5. kārtas izbraukuma spēlē cīnījās neizšķirti ar 2:2 (0:0) pret FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolistiem.

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Ribaks, Bērziņš, Miķelsons, Ērglis, V. Jaunzems, Savaļnieks, A. Jaunzems, Cipe, Pallo, Bankavs, Kniazev.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kas arī izveidoja pirmo bīstamo momentu spēles sākumā, tomēr FK “Metta”/Latvijas Universitāte kapteinis raidīja bumbu pa vārtu pārliktni, nespējot atklāt spēles rezultātu. Jau pēc mirkļa bīstamu momentu pēc izpildīta stūra sitiena neizmantoja arī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pussargs Alvis Jaunzems. Kamēr valmierieši izvēlējās veidot spēli ar pretuzbrukumiem, mājinieki turpināja veidot bīstamus momentus visa pirmā puslaika garumā, vairākas reizes pārbaudot arī vārtu konstrukcijas izturību, taču rezultāts palika nemainīgs.

Otrajā puslaika sākumā bīstamu sitienu no soda laukuma robežas spēja atvairīt valmieriešu vārtsargs Kaspars Ribaks, bet pēc minūtes brīdinājumu nopelnīja kā valmieriešu uzbrucējs Niks Savaļnieks, tā arī mājinieku pussargs Eduards Emsis. Spēles 61. minūtē Ulvi Bērziņu laukumā nomainīja bijušais FK “Metta”/LU uzbrucējs Gatis Kalniņš, pēc kura uznākšanas laukumā, valmierieši spēja izveidot uzbrukumu, kurā Valts Jaunzems atklāja spēles rezultātu, izvirzot vadībā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”. Pēc zaudētajiem vārtiem mājinieki pārņēma bumbas kontroli un veidoja bīstamus momentus pie Valmieras komandas vārtiem, tomēr vārtos sekmīgi spēlēja Ribaks. 13 minūtes pirms spēles pamatlaika beigām uz Valmieras vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru mājinieku futbolists realizēja, izlīdzinot spēles rezultātu. 84. minūtē spēcīgu sitienu ārpus mājinieku soda laukuma veica Roberts Rainers Cipe, atgūstot valmieriešiem vadību, taču to neizdevās nosargāt līdz spēles beigām, jo 87. minūtē ar saviem otrajiem vārtiem šajā spēlē izcēlās FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolists Tamirlans Džamalutinovs. Turpinājumā laukuma saimnieki centās gūt trešos vārtus spēlē, taču Valmieras futbolistiem izdevās nosargāt neizšķirtu un abas komandas šajā spēlē izcīnīja savu pirmo punktu šīs sezonas kopvērtējuma tabulā.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – FK “Metta”/ Latvijas Universitāte 2:2 (0:0)

Vārti: V.Jaunzems 62′, Cipe 83′ – Džamalutinovs (11m) 77′, 87′

Brīdinājumi: Savaļnieks – Emsis

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Sietinsons, Kramēns, Bankavs, Miķelsons, V.Jaunzems, Pallo (Zvirbulis 84′), Stīpnieks, Lūsiņš, Bērziņš (Ērglis 67′), Savaļnieks (Belevsči 79′)

FK “Metta”/ Latvijas Universitāte:  Ošs, Seriba, Ševaļovs, Gulbis, Abbas (Birka 73′), Emsis, Ozoliņš, Fjodorovs (Varslavāns 59′), Džamuladinovs, Šibass (Kovaļonoks 73′), Ivanovs