Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA uzsāk izbraukuma spēļu sēriju

Sestdien, 28. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Rīgā, Hanzas vidusskolas futbola laukumā, aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 5. kārtas spēli, kurā sacentīsies ar FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolistiem.

Šajā sezonā valmieriešiem sezonas pirmajās četrās kārtās nācies sacensties ar spēcīgākajiem Virslīgas klubiem, kā rezultātā komandai nav izdevies izcīnīt pirmos punktus kopvērtējuma tabulā. Arī gaidāmie pretinieki no Rīgas piedzīvojuši identisku sezonas sākumu, kas abām komandām ļauj ierindoties kopvērtējuma pēdējās divās vietās.

Pēdējo spēli “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti aizvadīja savā laukumā, ar 0:6 (0:1) piekāpjoties RFS futbolistiem. Neskatoties uz sekmīgo sniegumu aizsardzībā spēles 1. puslaika laikā, mājiniekiem neizdevās atrast veidu, kā apturēt RFS presingu 2. puslaika garumā, kā rezultātā viesi guva vēl piecus bezatbildes vārtu guvumus.

Savukārt FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolisti pēdējā spēlē ar 0:3 (0:1) atzina FK “Liepāja”/”Mogo” pārākumu.

Kamēr valmieriešiem četrās spēlēs izdevies gūt trīs vārtus, gaidāmie pretinieki izcēlušies tikai ar vienu vārtu guvumu, tomēr FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolisti četrās aizvadītajās spēlēs ielaiduši par septiņiem vārtiem mazāk, kas ļauj viņiem ar labāko gūto un zaudēto vārtu attiecību atrasties kopvērtējuma priekšpējā vietā, aiz sevis atstājot tieši “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolistus.