Bezierunu zaudējums pret RFS

Svētdien, 22. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā aizvadīja “SynotTip” futbola Virslīgas 4. kārtas spēli, kurā ar 0:6 (0:1) cieta sagrāvi pret šī brīža kopvērtējuma līderi – RFS.

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Arnavs, Mukuta, Savaļnieks, Kniazev, Pallo, Ērglis, Lūsiņš, Belevschi, A. Jaunzems, Bankavs, Miķelsons.

Spēli pārliecinoši iesāka RFS futbolisti, uzņemoties bumbas kontroli jau no pirmajām minūtēm. Lai arī valmierieši spēja neitralizēt bīstamos uzbrukumus, spēles 36. minūtē negaidītu sitienu no laukuma centra, pamanīdams, ka no vārtiem tālāk izgājis Elvis Arnavs, veica Gļebs Kļuškins, gūstot vienīgos vārtus spēles pirmajā puslaikā.

Otrais puslaiks viesiem izrādījās vēl veiksmīgāks – nepilnu četru minūšu laikā RFS futbolistiem izdevās izmantot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolistu kļūdas savā soda laukumā un palielināt vārtu starpību jau līdz trīs vārtiem. Arī atlikušajā spēles laikā mājinieki nespēja atrast veidu, kā lauzt spēles gaitu, kas noveda pie vēl trīs zaudētiem vārtiem, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 0:6.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – RFS 0:6 (0:1)

Vārti: Kļuškins 36`, 88` Uldriķis 47`, Vačiberadze 49`, 62`, Marusičs 52`

Brīdinājumi: Pallo, Mukuta – Vačiberadze

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Mukuta (Kalniņš 55`), N. Savaļnieks, Kniazev, Pallo (Stīpnieks 64`), Ērglis, Lūsiņš (V. Jaunzems 77`), Belevschi, A. Jaunzems, Bankavs, Miķelsons

RFS: Ikstens, Sorokins, Uldriķis (Platonovs 58`), Kļuškins, Fertovs (Indrāns 63`), Šergelašvili, Vačiberadze, R. Savaļnieks (Kažacoks 72`), Dubra, Marusičs, Isajevs

Nākamo spēli “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs 28. aprīlī, kad Rīgā, Hanzas vidusskolas futbola laukumā, sacentīsies ar FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolistiem, kas, tāpat kā valmierieši, vēl nav izcīnījuši punktus šajā sezonā.