Sezonas pirmajā mājas spēlē neizdodas izcīnīt pirmo uzvaru

Sestdien, 14. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja šīs “SynotTip” futbola Virslīgas sezonas pirmo mājas spēli, kurā ar 2:4 (1:4) piekāpās “Spartaks” Jūrmala futbolistiem.

Valmieriešu sākumsastāvā devās: Arnavs, Ērglis, Savaļnieks, Sietinsons, Miķelsons, Lūsiņš, V.Jaunzems, Bankavs, Mukuta, Pallo, Cipe.

Spēli veiksmīgāk iesāka valmierieši, kad spēles 4. minūtē, atrodoties aptuveni 30 metrus no pretinieku komandas vārtiem, precīzs sitiens vārtu apakšējā stūrī izdevās Artūram Pallo. Jau sestajā minūtē rezultātu pēc centrējuma pie vārtu tuvā staba izlīdzināja “Spartaka” aizsargs Mārcis Ošs. Abas komandas jau pirmajā puslaikā spēlēja atklātu futbolu, kas bija izdevīgāk pieredzējušākajiem Jūrmalas futbolistiem. Līdz pārtraukumam ar trīs vārtiem jeb “hat-trick” izcēlās Aleksejs Višņakovs, nodrošinot viesiem drošu pārsvaru pirms otrā puslaika – 4:1.

Otro puslaiku komandas iesāka ar spēlētāju maiņām – “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvā Elmāru Sietinsonu, Valtu Jaunzemu nomainīja Klāvs Kramēns un Alvis Jaunzems, savukārt “Spartaka”  sastāvā Jevgeņiju Kobzaru nomainīja Edars Gauračs. Spēles temps kļuva mierīgāks, kā rezultātā arī spēles otrā puse izvērtās mazāk rezultatīva. Vienīgos vārtus 89. minūtē guva Kristers Lūsiņš, samazinot vārtu starpību līdz diviem vārtiem. Atlikušajā laikā rezultāts palika nemainīgs un valmierieši piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Spartaks” Jūrmala 2:4 (1:4)

Vārti: Pallo 4′, Lūsiņš 89′ – Ošs 6′, Višņakovs 25′ 27′ 37′

Brīdinājumi: Mihadjuks, Korzāns

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Miķelsons, Mukuta, Cipe (Bērziņš 70′), Sietiņsons (Kramēns 47′), Pallo, Bankavs, Ērglis, V.Jaunzems (A.Jaunzems 47′), Lūsiņš, Savaļnieks

“Spartaks” Jūrmala: Ņerugals, Šlampe, Ošs, Kosoričs, Mihadjuks, Vagančuks, Kobzars (Gauračs 47′), Dmitrijevs (Svārups 85′), Smits (Žigajevs 54′), Korzāns, Višņakovs