Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA pret čempioniem aizvadīs pirmo mājas spēli

Sestdien, 14. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs savu pirmo mājas spēli jaunajā “SynotTip” futbola Virslīgas sezonā, sacenšoties ar “Spartaks” Jūrmala futbolistiem. Spēles sākums Vidzemes Olimpiskā centra laukumā pulksten 13:00. Tiešraidi internetā nodrošinās “Best4Sport”.

Šajā sezonā valmierieši aizvadījuši divas spēles, viesojoties pie Kurzemes spēcīgākajām futbola komandām – FK “Liepāja”/”Mogo” un FK “Ventspils”. Sezonas pirmajā spēlē pret Ventspils futbolistiem tika piedzīvots zaudējums ar 1:3, savukārt Liepājā valmierieši atzina liepājnieku pārākumu ar 0:4.

Tikmēr “Spartaks”, kas aizvadītajās divās sezonās kļuvis par čempionu “SynotTip” Virslīgā, divās spēlēs izcīnījis uzvaru ar 3:0 pret FK “Metta”/Latvijas Universitāte, kā arī ar 0:1 piekāpies FK “Jelgava” futbolistiem.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vienīgos vārtus šajā sezonā guvis Ulvis Bērziņš, kamēr Jūrmalas komandā rezultatīvākais ar diviem vārtu guvumiem ir Edgars Gauračs.

Vidzemes Olimpiskā centra laukumā tiks aizvadīta arī nākamā mājas spēle, kas norisināsies 22. aprīlī pret RFS. Pēc tam mājas spēles līdz jūnijam paredzēts aizvadīt Staicelē, jo Vidzemes Olimpiskā centra laukumā tiks mainīts mākslīgais segums, savukārt Daliņa stadions rekonstrukcijas dēļ nav pieejams visas sezonas garumā.