Foto: Jānis Līgats

Bērziņš: “Mēs varam pierādīt, ka varam spēlēt labi pret visām komandām”

Svētdien, 8. aprīlī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs sezonas otro Latvijas futbola “SynotTip” Virslīgas spēli, izbraukumā sacenšoties ar FK “Liepāja”/”Mogo” futbolistiem, kas sezonas pirmajā spēlē ar 1:0 (0:0) pārspēja “Riga” FC futbolistus. Spēles sākums pulksten 16:00 un tās tiešraidi internetā nodrošinās “Best4Sport”.

Sezonas pirmajā spēlē valmierieši ar 1:3 (0:2) izbraukumā atzina FK “Ventspils” pārākumu. Līdz pat pirmā puslaika vidum abas komandas spēlēja līdzīgu futbolu, apmainoties ar uzbrukumiem. Spēles 18. minūtē piespiedu maiņu nācās veikt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” galvenajam trenerim Gatim Ērglim, kurš savainoto Gati Kalniņu aizstāja ar Niku Savaļnieku. Tuvojoties pārtraukumam, bumbas kontroli pārņēma mājinieki, kas 36. minūtē ar realizētu 11 metru soda sitienu atklāja spēles rezultātu. 44 minūtē “Ventspils” futbolistiem, veiksmīgi iecentrējot bumbu soda laukumā, izdevās dubultot pārsvaru.

Spēles otrajā puslaikā mājinieki turpināja dominēt, kā rezultātā spēles 53. minūtē tika gūti arī trešie, kas bija “Ventspils” futbolistu pēdējie vārti šajā spēlē. Lai arī “Ventspils” neatslāba ar uzbrukumu veidošanu, valmierieši spēja sekmīgi spēlēt aizsardzībā, atbildot ar ātriem pretuzbrukumiem. 72. minūtē Gatis Ērglis veica otro spēlētāju maiņu, nomainot aizsargu Elmāru Sietinsonu, kuru laukumā aizstāja Ulvis Bērziņš. Lai arī tas būtiski neitekmēja to, kā beidzās spēle, šī maiņa bija veiksmīga, jo Bērziņš spēles 82. minūtē ar precīzu sitienu zem vārtu pārliktņa guva “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pirmos vārtus “SynotTip” Virslīgā. Gaidāmajā spēlē pret “Liepājas” futbolistiem nevarēs piedalīties Roberts Rainers Cipe, kurš spēlē pret “Ventspili” nopelnīja noraidījumu jeb sarkano kartiņu, pārkāpjot noteikumus pie sava soda laukuma.

Ulvja Bērziņa, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sezonas pirmo vārtu autora, komentārs pirms gaidāmās spēles: “Par gūtajiem vārtiem varu teikt to, ka izpildījām soda sitienu un komandas biedri labi patraucēja ventspilniekiem izraidīt bumbu tālu prom no soda laukuma. Tā atleca pie manis un es, daudz nedomājot, to raidīju pa vārtiem.

Spēle pret Liepājas komandu būs tikpat grūta vai pat grūtāka, nekā pret Ventspili. Lai nospēlētu spēli veiksmīgi, būs vajadzīga tāda paša atdeve laukumā, kā pagājušajā spēlē un, protams, vēlme uzvarēt to.

Sezona būs gara un viennozīmīgi ļoti liels pārbaidījums mums visiem, bet uzskatu,ka mēs varam pierādīt, ka varam spēlēt labi pret visām komandām.”

https://www.facebook.com/vgviafutbols/videos/1838303366262874/