Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA aizvadīs pēdējo spēli pirms izslēgšanas spēlēm

Svētdien, 25. februārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, ar spēli pret FK “Raba” noslēgs 2017./18. gada Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas regulāro sezonu. Spēles sākums pulksten 17:00.

Kamēr gaidāmā spēle vēl var izšķirt FK “Raba” pozīciju, jau pirms tās ir zināms, ka “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sezonu noslēgs kopvērtējuma septītajā jeb priekšpēdējā vietā, jo tā nevar panākt priekšā esošo “New Project Tente” vienību, kas ir priekšā par desmit punktiem, kā arī nevar būt aiz SK “Monarhs”, kas šobrīd no valmieriešiem atpaliek par pieciem punktiem.

Savukārt to, kas stāsies pretī izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, varēs uzzināt tikai tad, kad būs noslēdzies pēdējais LTFA “Optibet” Virslīgas spēļu aplis. Lai arī čempionāta kopvērtējuma pirmajā vietā bez pārsteigumiem atrodas FK “Nikars”, notiek sīva cīņa par kopvērtējuma otro pozīciju starp FK “Beitar” un TFK “Rēzekne” vienībām. Šobrīd par vienu punktu priekšā atrodas FK “Beitar” vienība, taču jāatzīmē, ka abas konkurentes tieši savā starpā noskaidros to, kura no abām komandām stāsies pretī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolistiem.

Regulārās sezonas pēdējā spēlē, iespējams, noskaidrosies arī tas, kurš būs labākais vārtu guvējs šajā sezonā, jo šobrīd ar četriem vārtu guvumiem līderi ir Valdis Veinbergs un Kaspars Bacis, kuriem ar trīs realizētiem sitieniem seko Alvis Jaunzems.