Foto: VALMIERA GLASS VIA

VALMIERA GLASS VIA pastiprina sastāvu ar pieredzējušo Gati Kalniņu

Pēc 16 gadu ilgas prombūtnes, Valmieru Latvijas augstākajā futbola līgā – “Synottip” Virslīgā – atkal  pārstāvēs viens no Valmieras visu laiku labākajiem futbolistiem – Gatis Kalniņš.

Valmierā dzimušais futbolists 2000. gadā Valmieras “Gauja” sastāvā sāka profesionālā futbolista karjeru, bet 2002. gadā pārgāja uz Rīgas “Skonto”, kur aizvadīja sešus savas karjeras gadus. Turpinājumā 36 gadus vecais Kalniņš pārstāvēja tādas komandas, kā “Auda”, “Jūrmala-VV”, Kipras komandu “Othellos” un “Jelgava”, līdz 2012. gadā pievienojās FS “Metta”, kuru pārstāvēja vēl pagājušajā sezonā.

Pieredzējušais uzbrucējs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvā spēlēs ar 19. numuru.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pagājušajā sezonā pēc piecpadsmit gadu pārtraukuma nopelnīja vietu Virslīgā, pārliecinoši izcīnot pirmo vietu “komanda.lv” 1. līgā. Divdesmit divās spēlēs Valmieras futbolisti izcīnīja astoņpadsmit panākumus, bet četras reizes cīnījās neizšķirti, otrajā vietā atstājot FK Progress/AFA Olaine, kas, izcīnīdama par desmit punktiem mazāk, otro gadu pēc kārtas pārspēlēs par iekļūšanu “Synottip” Virslīgā atzina FS Metta/LU pārākumu.

Pēdējo reizi Valmieru Latvijas futbola Virslīgā pārstāvēja klubs “Gauja”, kas 2003. gadā, aizvadot divdesmit astoņas spēlēs, izcīnīja sešas uzvaras, piecas reizes spēli noslēdza ar neizšķirtu un septiņpadsmit reizes piekāpās pretiniekiem. Ar divdesmit sešiem punktiem komanda astoņu komandu konkurencē sezonu pabeidza Virslīgas kopvērtējuma sestajā vietā.

Ar atgriešanos mājās, Gati!

Ar lielu prieku paziņojam, ka pēc 16 gadu prombūtnes mūsu klubā atgriežas un komandai pievienojas viens no visu laiku labākajiem Valmieras futbola audzēkņiem — Gatis Kalnins. Ar atgriešanos mājās, Gati!

Posted by VALMIERA GLASS VIA Futbols on pirmdiena, 2018. gada 19. februāris