Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA gadu noslēgs Rīgā

Šo sestdien, 23. decembrī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas pēdējo spēli 2017. gadā, izbraukumā sacenšoties ar FC “Petrow” telpu futbolistiem. Spēles sākums Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, pulksten 13:00. Spēles tiešraidi piedāvās Sportacentrs TV.

Aizvadot savu pirmo sezonu LTFA “Optibet” Virslīgas ietvaros, valmieriešiem sešās spēlēs izdevies izcīnīt četrus punktus, kopvērtējuma tabulā ieņemot septīto vietu astoņu komandu konkurencē. Nākamās divas spēles “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolisti aizvadīs tieši pret tabulā vistuvāk esošajām komandām – sestajā vietā esošo FC “Petrow” un piektajā vietā esošo “New Project Tente”. Lai arī katra no komandām ir aizvadījusi par spēli vairāk nekā valmierieši, tām šobrīd ir tikai par 3 punktiem vairāk kā Valmieras telpu futbolistiem.

Uzsākot sezonu izbraukumā ar minimālu uzvaru pār SK “Monarhs”, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” turpinājumā nācās piedzīvot četru zaudējumu sēriju, divreiz piekāpjoties arī pagājušās sezonas čempioniem FK “Nikars”. To izdevās pārtraukt Latvijas kausa izcīņā, kad 2. decembrī vairāk kā 300 kilometrus no mājām ar 3:1 izdevās uzvarēt FK “Nīca/OtankiMill.eu” telpu futbolistus. Jau pēc astoņām dienām valmierieši aizvadīja spēli LTFA “Optibet” Virslīgas ietvaros, cīnoties neizšķirti ar otrajā vietā esošo TFK “Rēzekne”.