Foto: Jānis Līgats

VALMIERA GLASS VIA dosies pēc revanša pret aizvadītās sezonas čempioniem

Šo svētdien, 26. novembrī, Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros izbraukuma spēli aizvadīs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kas izbraukumā centīsies pārsteigt šajā sezonā ne reizi neuzvarēto FK “Nikars” komandu. Spēles sākums Rīgas Elektrum Olimpiskajā centrā pulksten 17:15.

Šajā sezonā, debitējot LTFA “Optibet” Virslīgā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadījusi trīs spēles, kurās spējusi izcīnīt vienu uzvaru. Trīs punkti komandai ļauj atrasties kopvērtējuma septītajā vietā astoņu komandu konkurencē, aiz sevis atstājot atklāšanas spēlē uzvarēto SK “Monarhs” komandu.

Lai arī sezona tika iesākta ar izbraukumā izrautu 4:3 uzvaru pār SK “Monarhs”, turpinājumā valmieriešiem nav izdevies gūt panākumus. Jau otrajā spēlē komanda savā laukumā uzņēma pagājušās sezonas čempionvienību FK “Nikars”, ar kuriem tiksies arī gaidāmajā spēlē. Šajā spēlē čempioni apliecināja, ka neļaus “Optibet” Virslīgas debitantiem kontrolēt savstarpējo spēli, kā rezultātā mājinieki piedzīvoja smagu sagrāvi ar rezultātu 1:15. Kā jau spēlē ar lielu vārtu starpību ierasts, abu komandu spēlētāji nekautrējās izrādīt emocijas, sarkano kartiņu nopelnot vienīgajam “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vārtu guvējam – Valdim Veinbergam. Lai arī komanda šajā spēlē ielaida 15 vārtus, vārtos teicami stāvēja valmieriešu vārtsargs Matīss Kučinskis, kurš ne tikai glāba komandu no vārtu zaudējumiem dažādās spēles epizodēs, bet arī atvairīja visus trīs pretinieku raidītos 10 metru soda sitienus.

Savukārt pēdējā aizvadītajā spēlē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” izbraukumā ar 1:5 atzina FK “Beitar” pārākumu, kas nozīmē to, ka komandai nav izdevies gūt vairāk par vieniem vārtiem jau divas spēles pēc kārtas. Šajā spēlē vienīgos vārtus Valmieras telpu futbolistu labā guva Jānis Mariss Taulavičus, kurš spēles otrajā puslaikā panāca 1:3.