Foto: Jānis Līgats

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” gūst piekto uzvaru pēc kārtas

Spēle kopumā ritēja uz RSU/BAO Dobele vārtiem, viesiem radot retas iespējas uzbrukumiem. Neskatoties uz biežajiem uzbrukumiem RSU/BAO Dobele vārtu virzienā, rezultāts tika atklāts tikai spēles trīspadsmitajā minūtē, kad komandas rezultatīvāko spēlētāju galvgalī nostiprinājās Alvis Dubovs (1 – 0). Pavisam neilgi pēc tam Alvis Jaunzems dubultoja rezultātu uz tablo, gūstot vārtus no distances (2 – 0). Spēles piecpadsmitajā minūtē pēc teicami izspēlētas stūra izspēles pirmos vārtus šajā spēlē guva arī Artūrs Pallo (3 – 0). Tuvojoties puslaika izskaņai, A.Pallo guva jau otros vārtus šajā spēlē, tādējādi palielinot komandas rezultātu līdz 4 – 0. Atgriežoties no pārtraukuma, spēles gaitā daudz netika mainīts. Līdz pirmajiem vārtiem pēc pārtraukuma bija jāgaida desmit minūtes, līdz vārtus guva Artūrs Pallo, kuram šajā spēlē hattrick. Spēlei punktu pielika Valts Jaunzems, kuram, gūstot vārtus, rezultāts kļuva 6 – 0. Līdz spēles beigām rezultāts kļuva nemainīgs, tādējadi Valmiera Glass ViA spēli noslēdza ar rezultātu 6 – 0 un guva piekto uzvaru pēc kārtas.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs un trīs vārtu autors Artūrs Pallo pēc spēles atzīmēja, ka “līdz pirmajiem iesistajiem vārtiem bija zināms satraukums, jo ilgi nevarējām iesist kaut gan momenti bija. Tad iesitām pirmos vārtus, tad kļuva psiholoģiski vieglāk un ātri iesitām vēl divus. Puslaikā uzstādījām mērķi neielaist un to arī izpildījām. Jāapsveic vārtsargs M.Kučinskis ar pirmo sauso spēli sezonā. Cerams, ka būs vēl sausie mači. Kopumā ir daudzas lietas pie kurām jāstrādā, galvenokārt aizsardzībā. Šajā mačā kļūdas laboja vārtsargs vai palīdzēja veiksme”.

Turpinoties sezonai, Valmiera Glass ViA aizvadīs trīs izbraukuma spēles, kurās centīsies nostiprināt savas pozīcijas turnīra tabulā. Nākamā LTFA 1.līgas čempionāta mājas spēle tiks aizvadīta 11.martā, kad čempionāta pēdējā spēlē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” stāsies pretī FK Nikers.

Vārti: A.Dubovs (13’), A.Jaunzems(13’), A.Pallo (14’, 17’, 30’), V.Jaunzems (32’)