Foto: Jānis Līgats

Valmiera Glass / Vidzemes Augstskola cīnīsies par zelta medaļām!

Šo svētdien, 12. martā plkst. 14.00 Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmiera Glass / Vidzemes Augstskola telpu futbola komandai svarīga spēle pret FC Nikers. Šobrīd LTFA 1. līgas tabulā atrodamies pirmajā vietā, par 2 punktiem esot priekšā FC Nikers.

Valmieriešu komandai pietiek ar neizšķirtu vārtu skaitu, lai kļūtu par čempioniem, taču pretiniekiem FC Nikers ir vajadzīga uzvara, lai triumfētu LTFA 1.līgā.

Iepriekšējā spēlē pret FC Nikers, valmierieši guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6 – 1. Vai uzvaru mums izdosies atkārtot? Esi tam liecinieks šo svētdien, kad Valmiera Glass / Vidzemes Augstskola un FC Nikers cīnīsies par zelta medaļām telpu futbola 1. līgā

Lai komanda justu Tavu atbalstu, mēs izsludinām konkursu:

Lai savā īpašumā iegūtu VALMIERA GLASS VIA futbola kreklu, Tev sociālajos tīklos (instagram, twitter vai Facebook) līdz svētdienas telpu futbola spēles beigām, ir jāievieto bilde ar sevi un draugiem, kā atbalsti komandu spēlē par zeltu, beigās liekot #parzeltu (Atceries bildi ielikt “ publiski “ , lai varam to redzēt!) Uzvarētāju noteiks komanda kopā ar treneri, izvēloties viņiem sev tīkamāko bildi.

Aicinām Tevi svētdien uz spēli ierasties zaļi melnā apģērbā, lai skatītāju tribīnēs pamanītu Valmiera Glass / Vidzemes Augstskola atbalstītājus!

Jūsu atbalsts šoreiz ir svarīgāks kā vēl jebkad agrāk. Tiekamies svētdien!