Valmieras basketbola talants Valters Vēveris turpinās aizstāvēt dzimtās komandas krāsas

Gatavojoties jaunajai basketbola sezonai, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vienojusies ar talantīgo aizsargu Valteru Vēveri par sadarbības turpināšanu. Līgums ar 20 gadus jauno basketbolistu noslēgts uz vienu gadu.

Valmiera neapšaubāmi ir vieta, kur aug basketbola talanti. Viens no jaunās paaudzes spožākajiem dimantiņiem vietējā basketbola kalvē ir 193 cm garais aizsargs Valters Vēveris, kurš pagājušajā sezonā sekmīgi debitēja pieaugušo basketbolā, “Pafbet” Latvijas – Igaunijas līgā pārstāvot dzimto “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”. Vēveris jaunatnes basketbolā uzaudzis pie trenera Roberta Zeiles, starp abiem izveidojoties lieliskai profesionālajai sadarbībai arī Latvijas augstākajā klubu basketbola līmenī.

Aizvadītajā sezonā, kas netika pabeigta pandēmijas ierobežošanas pasākumu dēļ, Vēveris devās laukumā visās 26 Valmieras komandas spēlēs. Vidēji mačā spēlējot 30 minūtes, aizsargs statistikā atzīmējās ar 12 punktiem, 2,7 atlēkušajām bumbām un 2,1 rezultatīvu piespēli vidēji mačā. Pēc pērn uzkrātās pieredzes cīņā ar vīriem, Vēveris jaunajā sezonā noteikti būs gatavs uzņemties vēl lielāku lomu “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzvaru kaldināšanā.

Valtera Vēvera komentārs: “Esmu priecīgs turpināt sadarbību, kā arī personīgi turpināt augt un attīstīties “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas” komandā vēl vienu gadu. Valmiera ir pilsēta, kura mīl basketbolu un “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ir salīdzinoši jauns, taču ļoti sakārtots, ambiciozs un progresējošs klubs, ar augstiem mērķiem nākamajā sezonā. No iepriekšējās sezonas palikusi neizdarīta darba sajūta, tāpēc ar nepacietību gaidu jauno sezonu, kad, kopā ar komandas biedriem, varēšu atgriezties laukumā – lielisko Valmieras līdzjutēju priekšā un cīnīties par jauniem un augstiem mērķiem!”

Vēveris pārstāvējis dažāda vecuma Latvijas jaunatnes basketbola izlases Eiropas čempionātos, kā arī nesis trīs zvaigznes uz krūtīm Pasaules U19 čempionātā. Izlases līmenī lielākais panākums ir 2018. gada Eiropas čempionātā Rīgā izcīnītā sudraba medaļa. Šajā vasarā Vēveris atrādījās Latvijas izlases treneru kolektīvam valstsvienības kandidātu treniņos pirms “Baltijas ceļa” turnīra.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandā kopā ar Vēveri turpinās spēlēt pagājušajā sezonā Vidzemes komandu jau iepriekš pārstāvējušie Edmunds Elksnis, Valters Liepiņš, Klāvs Dubults, Kristers Elksnītis un Toms Šēfers. Komandas rindām pievienojies arī enerģiskais spēka uzbrucējs Ervīns Jonāts.

Instagram
VALMIERA GLASS VIA basketbols