Trešdien Valmieras basketbolisti uzņems šosezon reizi uzvarētos jūrmalniekus

Trešdien, 22. janvārī pulksten 19:00 “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti savā laukumā uzņems “Jūrmala Betsafe” vienību, kuru sezonas pirmajā tikšanās reizē valmierieši apspēlēja. Līdzjutējiem spēles laikā būs iespēja piedalīties mūsu atbalstītāja “AgroK” centra metiena konkursā.

Valmieras basketbola līdzjutēji pierādījuši, ka ir vislabākie līdzjutēji visā līgā, uzstādot vislabākos mājas spēļu apmeklējumu rādītājus sezonas pirmajā pusē, ļaujot “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandai būt apmeklētākajai ar vidēji 878 līdzjutējiem mačā. Uz valmieriešu spēlēm nāk teju trīs reizes vairāk līdzjutēju nekā uz spēlēm Jūrmalā, kas noteikti palīdzēs mājiniekiem cīņā pret viesiem no kūrortpilsētas.

Pēc decembra pirmajā pusē veiktās trīs uzvaru sērijas, valmieriešiem pēdējos piecos mačos nav veicies. Pretiniekos stājušās vairākas ļoti spēcīgas komandas, kā arī mājas spēlēs pietrūkusi veiksme, lai pārspētu savā svara kategorijā esošās komandas. Līdz ar to Roberta Zeiles trenētā komanda šobrīd ieņem 11. pozīciju turnīra tabulā.

Decembrī valmierieši apturēja Mārtiņa Gulbja trenētās komandas piecu uzvaru sēriju. Spēlē Jūrmalā abu komandu starpā pārāki bija Valmieras basketbolisti, kuru sekmīgā zonas aizsardzība ļāva tikt pie panākuma ar 100:92. Pretinieku laukumā ar 28 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Edmunds Elksnis, savukārt 32 punktus pert savu pagājušās sezonas komandu sakrāja Roberts Krastiņš. Interesanti, ka gan Elksnis, gan Krastiņš savulaik pārstāvējuši Jūrmalas komandas krāsas. Jūrmalniekiem ar 19 punktiem toreiz rezultatīvākais bija amerikāņu aizsargs Džordans Grants, bet Edgars Jeromanovs izcēlās ar 19 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Latvijas sieviešu izlases galvenā trenera Mārtiņa Gulbja vadītā “Jūrmala Betsafe” ieņem sesto pozīciju turnīra tabula. Uz to jūrmalnieki noslīdēja pavisam nesen, pēc piekāpšanās Viktora Iļjina pastiprinātajai “Avis Rapla” komandai izbraukumā. Komandas snaipera lomu uzņēmies vienības kapteinis Uģis Pinete, savukārt groza apakšā ar lielu enerģiju vienmēr spēlē Ervīns Jonāts, kurš 2016. gadā kļuva par Latvijas čempionu, spēlējot Valmierā.

Spēle starp “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “Jūrmala Betsafe” norisināsies sadarbībā ar lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu tirdzniecības uzņēmumu “AgroK”. Līdzjutēji mača laikā varēs piedalīties centra metiena konkursā, lai cīnītos par “AgroK” sagādāto balvu.

“AgroK” ir ilggadējs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola kluba sadarbības partneris. Visām savām lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu vajadzībām meklē uzņēmumu Valmierā Beātes ielā 49a.

VALMIERA GLASS VIA basketbols
Facebook
Twitter
Instagram