Sestdien valmierieši sacentīsies ar “TalTech” un labdarības spēlē iegūtos līdzekļus ziedos Robertam Jurkam

Sestdien, 28. decembrī pulksten 19:00 “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti aizvadīs pēdējo spēli 2019. gadā. Spēle ar “TalTech” tiks veltīta labdarībai, lai pret ziedojumiem iegūtos līdzekļus nodotu Robertam Jurkam, kuram nepieciešama operācija Minhenē.

Spēlē starp “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “TalTech” ieeja būs bez maksas, taču visiem kuriem ir iespēja, tiek lūgts noziedot, lai Robertam Jurkam būtu iespēja veikt operāciju Vācijā, kas nepieciešama, lai Robers varētu staigāt. Visi ziedojumus veikušie saņems loterijas biļetes, kas ļaut izlozes rezultātā tikt pie kluba atbalstītāju un draugu sarūpētajām dāvaniņām.

Roberta Zeiles trenētā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola komanda turpina cīņu par iekļūšanu Latvijas – Igaunijas līgas izslēgšanas spēlēs. Valmierieši šobrīd ar sešām uzvarām ieņem devīto pozīciju, ar tādu pašu bilanci atrodoties blakus Pērnavas komandai, kura ir virs play-off strīpas. Valmieriešu pretiniece “TalTech” pērn bija piektā labākā regulārās sezonas komanda, taču šogad komandas sniegums krietni nesekmīgāks, “TalTech” vienībai ieņemot 13. pozīciju ar četrām uzvarām. Šāds sniegums pirms Valmieras spēles līcis komandas vadībai izšķirties par sadarbības pārtraukšanu ar pieredzējušo igauņu treneri Gertu Kullamē, kura vietā pie vienības stūres stājies Kriss Kilings, kurš vienību daudz sekmīgāk vadīja pērnajā sezonā.

Abas komandas savu pirmo sezonas savstarpējo spēli aizvadīja 9. oktobrī Tallinā. Saspringtas cīņas pēdējās sekundēs valmieriešiem uzvaru ar rezultātu 103:100 izrāva Roberts Krastiņš, kurš tajā spēlē guva 13 punktus. Savukārt ļoti produktīvu spēli aizvadīja Edmunds Elksnis ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām. Igaunijas komandas rindās ar 31 punktu Tallinā izcēlās Jūns Jervelainens.

Tieši Elksnis un Jervelainens ir komandas vadošie spēlētāji sezonas kopgriezumā un abi ir līgas labāko punktu guvēju pieciniekā. Elksnis aizvada savas karjeras rezultatīvāko sezonu ar 17,1 punktu spēlē un izdala 8,1 rezultatīvu piespēli, kas saspēles vadītājam ļauj atrasties pirmajā vietā visā līgā šajā statistikas rādītājā. Jūna Jervelainena vidēji spēlē gūtie punkti sasnieguši 16,5 punktus vidēji mačā.

No turnīra tabulas viedokļa šī spēle ir ļoti dārga valmieriešiem, jo tuvākie sekotāji igauņu “Tartu Augstskola” un “Kalev/TLU” min uz papēžiem. Savukārt uzvara būtu ļoti nozīmīgs solis, lai nostiprinātos izslēgšanas spēļu zonā.

PAPILDINĀTS: Mums izdevās saziedot 2773,43€! Paldies, visiem, kuri palīdzēja!

VALMIERA GLASS VIA basketbols
Facebook
Twitter
Instagram