Latvijas svētku noskaņās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sestdien aizvadīs spēli ar “Pērnavas Ostu”

Sestdien, 16. novembrī pulksten 19:00 spēli savā laukumā aizvadīs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti, kuri Latvijas svētku nedēļa centīsies savus līdzjutējus iepriecināt ar panākumu pār “Pērnavas Ostas” komandu.

Gados jaunā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komanda šosezon demonstrē azartisku un skatāmu sniegumu basketbola laukumā. Pāris spēlēs pieredzes trūkums gan maksāja iespējas izcīnīt uzvaru, kas ir sāpīgi apstākļos, kad katrs panākums ir ļoti izšķirošs no turnīra tabulas viedokļa. Taču Valmieras basketbola līdzjutēji rūpējas par fantastisku atbalstu no tribīnēm, ko basketbolisti ļoti novērtē, cenšoties progresēt katru dienu, lai sagādātu saviem faniem prieku par uzvarām.

Šonedēļ Latvijas svētku noskaņās Valmieras basketbolisti gatavojas spēlei ar Igaunijas komandu no Pērnavas. Vidzemnieki līdz šim deviņās aizvadītās spēlēs tikuši pie diviem panākumiem, kas komandu ierindo 12. pozīcijā turnīra tabulā. Savukārt “Pērnavas Osta” ar tikpat spēlēs izcīnītiem četriem panākumiem ir tieši uz play-off zonas robežas, ieņemot astoto vietu tabulā.

Visā Latvijas – Igaunijas līgā šī būs sezonas pirmā atbildes spēle, jo abas vienības jau savu pirmo savstarpējo cīņu aizvadīja pašā turnīra ievadā. Toreiz pārāka savā laukumā ar 89:64 bija Igaunijas komanda, kurai 23 punktus guva nu jau vienību atstājis amerikāņu spēlētājs. Valmieriešu rindās savu profesionālo karjeru ar 16 punktiem un 13 izcīnītām bumbām iesāka Roberts Blumbergs.

Roberta Zeiles trenētās komandas rindās vadošais spēlētājs ir saspēles vadītājs Edmunds Elksnis, kurš ar 13,7 punktiem ir komandas rezultatīvākais spēlētājs, bet ar 8,1 piespēli ieņem otro vietu līgas labāko asistētāju sarakstā. Jaunā līmenī savu spēli šosezon pacēlis piekto sezonu komandā spēlējošais centrs Klāvs Dubults, kura vidēji rādītāji sasniedz 13,1 punktu un 8,4 atlēkušās bumbas zem groziem.

Valmieriešu garajam galam pret “Pērnavas Ostu” būs jātiek galā ar Latvijas centra spēlētāju Lauri Blauu, kurš ir Igaunijas komandas līderis zem groziem ar 12,9 punktiem un 6,9 izcīnītām bumbām zem groziem. Savukārt spilgtu mēnesi komandā aizvadījušais Ernests Kalve pārcēlies uz Zviedriju, bet viņa vietā pērnavieši piesaistījuši citu Latvijas uzbrucēju Ivaru Žvīguru, kurš savā debijas spēlē pret “Jūrmalu” palīdzēja komandai ar 15 punktiem.

Kā jau katrā mājās spēlē, turpināsies arī “Brāļu Bertānu krāšņākā fana konkurss”, kurā jau noskaidrojušies četri finālisti. Lai kvalificētos cīņai par braucienu uz Eirolīgas spēli Maskavā, palikušas vien tikai divas spēles novembra mēnesī. Tāpēc krāšņajiem Valmieras līdzjutējiem vairs nav ko turēt sveci zem pūra. Jāsapošas uz šo spēli un jāpiedalās konkursā, nofotogrāfējoties savā krāšņajā tēlā pie konkursa banera spēles laukā. Visu precizējošo informāciju par konkursu ir iespējams iegūt, uzrunājot pie banera esošo konkursa administrātori.

Tātad sestdien 16. novembrī viesiem savos krāšņajos fanu tērpos jāapmeklē spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā starp “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “Pērnas Ostas” komandām. Sākums pulksten 19:00.

VALMIERA GLASS VIA basketbols
Facebook
Twitter
Instagram