Atraktīviem līdzjutējiem Valmieras basketbola spēlēs vienreizēja iespēja nopelnīt ceļojumus uz Maskavu un Vašingtonu

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola komandas mājas spēlēs līdzjutējiem sagādāta fantastiska iespēja doties klātienē apskatīt pasaules labākās basketbola spēles ar Daira Bertāna un Dāvja Bertāna līdzdalību Eirolīgā un NBA. Latvijas izlases basketbolisti brāļi Bertāni krāšņākos Valmieras basketbola fanus apbalvos ar pilnībā apmaksātiem ceļojumiem uz ASV un Krievijas galvaspilsētām.

Katrā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” mājas spēlē Latvijas – Igaunijas apvienotajā līgā tiek noteikts viens “Brāļu Bertānu krāšņākā fana konkursa” finālists. Pirmajā sezonas mājas spēlē krāšņākā fana titulu ieguva Rēzija Dubulta, bet otrajā spēlē šo godu saņēma Reinis Pētersons. Iekļūstot konkursa finālā gan Rēzijai, gan Reinim ir 1/6 iespēja doties ceļojumā uz Maskavu, lai aplūkotu Krievijas galvaspilsētu un dotos uz Maskavas apgabala “Himki” mājas spēli Eirolīgā.

Sezonas pirmajam finālam, lai dotos ceļojumā uz Maskavu, kvalificēsies seši krāšņie līdzjutēji. Divi jau ir noskaidroti un pirmajā sezonas finālā vairs palikušas tikai četras brīvas vietas. Tādēļ nekavējies un jau nākamajā spēlē 30. oktobrī ierodies savā krāšņākajā fana tērpā, kas ļaus tieši tev iekļūt finālā un, iespējams, doties ceļojumā. Sezonas pirmā fināla uzvarētāju noteiks pats Dairis Bertāns, uzaicinot uzvarētāju uz savas komandas spēli Eirolīgā.

Lai piedalītos “Brāļu Bertānu krāšņākā fana konkursā” līdzjutējam jāiegādājas biļete uz spēli, jāierodas savā krāšņākajā līdzjutēja tērpā un jānofotografējas pie konkursa banera Vidzemes Olimpiskajā centrā. Tik vien ir jādara, lai piedalītos konkursā. Konkursa žūrija pēc katras spēles izvirza savus favorītus. Ja žūrija nevienojas par vienu labāko, tad izvirzītie kandidāti nākamajā pirmdienā tiek nodoti Facebook lietotāju balsojumam. Visvairāk balsu saņēmušais krāšņais fans kļūst par konkursa finālistu.

Lai kvalificētos pirmā fināla balvai – ceļojumam uz Maskavu laika vairs nav palicis daudz. Novembrī tiks noskaidroti pēdējie fināla dalībnieki, bet uzvarētājs tiks paziņots 18. decembrī. Tādēļ nevelc garumā, sagatavo savu tērpu un piedalies “Brāļu Bertānu krāšņākā fana konkursā”!

Maskavas apgabala “Himki” sezonu iesākusi ar divām uzvarām trīs spēlēs, atrodoties ceturtajā vietā starp 18 Eiropas labākajām basketbola komandām. Tādēļ Daira Bertāna spēles apmeklējums ļaus klātienē redzēt visaugstākās raudzes basketbolu. Nenokavē un piedalies “Brāļu Bertānu krāšņākā fana konkursā”!

“Brāļu Bertānu krāšņākā fana konkurss”: NOLIKUMS

VALMIERA GLASS VIA basketbols
Facebook
Twitter
Instagram