Vidzemnieku duelī „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2” piekāpjas limbažniekiem

Trešdien, 10. oktobrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2” aizvadīja sezonas pirmo mājas spēli, kurā kā viesu komandu uzņēma OC „Limbaži”. Mačs noslēdzās par labu limbažniekiem – 73:103. Rezultatīvākais spēlētājs mājinieku rindās Rolands Pūliņš ar 16 punktiem.

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2” maču sāka ar Kristoferu Šepti, Elvi Brokānu, Aleksi Ābolu, Kristeru Poseiko un Rolandu Pūliņu starta pieciniekā. Spēle aizsākās ar precīzu Brokāna metienu, uz kuru drīz vien limbažnieks Inguss Immers atbildēja ar sekmīgu trīs punktu metienu. Pirmās ceturtdaļas laikā mājiniekiem nepadevās metieni un pēc pirmajām desmit minūtēm valmierieši bija iedzinējos ar 13:21.

Arī otrās ceturtdaļas ievadā laukumā precīzāki bija viesi, taču pēc precīziem Pūliņa un Ābola metieniem, rezultāta starpību tika deldēta. Lai gan valmierieši raidīja bumbu grozā, tomēr viesu komandas aizsardzība un precizitāte bija pārāka arī šajā ceturtdaļā. Dodoties puslaika pārtraukumā, rezultātu tablo rādīja – 34:53.

Otro puslaika sākumā „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2” raidīja daudz metienus groza virzienā, Jānis Kāposts ar precīzu trejaci un realizētu soda metienu samazināja punktu deficītu, taču jau pēc nospēlēt 4 min šajā ceturtdaļa pēc Kristera Elksnīša pus-tālā metiena, mājinieki bija ar 20 punktu deficītu. Rezultāts pirms noslēdzošās ceturtdaļas – 51:77.

Šī mača pēdējās desmit minūtes iesākās ar precīziem Brokāna soda metieniem, pēc kuriem sekoja Kāposta trīs punktu metiens. Noslēdzošās ceturtdaļas vidū ar sekmīgu trīs punktu metienu atzīmējās arī Kristers Gulubevs, taču arī tas nespēja pārspēt limbažnieku precizitāti. Pirmajā šīs sezonas mājas spēle „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2” piekāpās viesu komandai ar 73:103.

Šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs mājinieku rindās Rolands Pūliņš ar 16 punktiem, bet viesiem – Inguss Immers ar 24 punktiem.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2” – OC „Limbaži” 73:103 (13:21, 21:32, 17:24, 22:26)

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola -2”: Pūliņš 16, Brokāns 10, Elksnītis 10, Ābols 9, Kāposts 7, Gulobevs 6, Šepte 5, Poseiko 3, Ķikuts 3, Brantiņš 2, Mālmanis 2, Burda

Leave a Reply

VALMIERA GLASS VIA basketbols
Facebook
Twitter
Instagram